آغاز فصل گرما و حضور پررنگ دلالان محصولات پتروشیمی

دبیر انجمن تولید کنندگان و صادرکنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی ایران اعلام کرد که تا پایان فروردین ماه هیچگونه افزایش قیمتی در بخش آب معدنی اتفاق نمی‌افتد تا وضعیت همه مولفه‌های تاثیرگذار در قیمت این محصول مشخص شود.

پیمان فروهر با بیان اینکه از بین مولفه‌ هایی که باعث افزایش قیمت می‌شود، تنها افزایش حقوق و دستمزد مشخص است،اما نشانه‌ ها حاکی از این است که امسال در همه بخش‌ های تولید تورم خواهیم داشت. وی گفت گفت که به دلیل پیشگیری از ایجاد التهاب بعد از تعطیلات نوروز و مشخص شدن سایر مؤلفه‌ های تأثیرگذار در تولید و قیمت‌ گذاری، انجمن تا پایان فروردین هیچ اقدامی برای افزایش قیمت نخواهد کرد.

فروهر در ادامه با اشاره به اینکه در فصل پاییز و زمستان معمولاً تولید و عرضه صنعت محصولات نوشیدنی و آشامیدنی بیش از ۵۰ درصد افت می‌کند، گفت: از طرف دیگر کاهش تولید در این صنعت منجر به کاهش تقاضای مواد اولیه شده است؛ بنابراین در ماه‌ های اخیر شاهد بروز بحران افزایش قیمت مواد اولیه نبودیم و دلالانی که باعث افزایش قیمت مواد اولیه این صنعت شده بودند، پول خود را از این بخش خارج کردند تا در بازارهای جذاب‌تر سرمایه‌ گذاری کنند.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
 php shell indir hair transplant in turkey promosyon ajandacosmetic surgery turkey buttock augmentation turkey tempobetpaykasa buttock augmentation in turkey piramit takvimpromosyon usb bellek gastric sleeve turkeypromosyon pormopromosyon metal kalem promosyon usb bellek promosyon ürünleripiramit takvim