نمایشگاه های صنعت غذایی و آشامیدنی

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا در شهر کلن کشور آلمان برگزار میشود و مخاطبین زیادی از سراسر دنیا دارد. این نمایشگاه هر دوسال یکبار در شهر کلن کشور آلمان برگزار میشود که از اهمیت بسیاری برخوردار است. ایده های نو و بخش های مختلف در زمینه مواد غذایی در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا یافت میشود. این نمایشگاه در تاریخ ۱۳ الی ۱۷ مهر ماه سال ۹۸ برگزار میشود. نمایشگاه مواد غذایی آنوگا در فضایی بالغ بر ۲۶۰۰,۰۰۰ متر مربع میباشد و دارای بیش از ۷,۰۰۰ غرفه میباشد که از ۱۹۲ کشور جهان در این نمایشگاه شرکت میکنند.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا از جمله نمایشگاه های مورد توجه در کلن است. علاوه بر غذا ها صنایع مورد استفاده برای تولیدات غذایی نیز در این نمایشگاه معرفی میشود که بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

بخش های مختلف نمایشگاه مواد غذایی آنوگا

مواد غذایی مفید

گوشت و فراورده های آن

لبنیات

نوشیدنی ها

نوشیدنی های گرم

غذا های نیمه آماده

غذاهای سرد و تازه

نان و کیک

محصولات ارگانیک

کانسبت های آشپزی

در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا چه میگذرد؟

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا با مخاطبین خاص خود فضای خوبی را برای بهبود محصولات خود و گرفتن ایده هایی جدید فراهم کرده است. صنایع غذایی , کترینگ ها , تکنولوژی ساخت محصولات فریزری و غیره را میتوانید در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا بیابید با توجه به شرکت کنندگانی از سراسر دنیا نمایشگاه مواد غذایی آنوگا از جمله نمایشگاه های مهم در این حوزه کرده است, که مخاطبین بسیاری را به خود جذب کرده است.از سال ۲۰۱۷ بخش جدید اهدا ی جوایز به بهترین ها اضافه شده است که به جذابیت این نمایشگاه میافزاید

وب سایت نمایشگاه : www.anuga.com

نمایشگاه HI Europe & Natural Ingredients مکانی پر قدرت برای صنعت غذا در طول ۲۰ سال اخیر میباشد. این نمایشگاه مهم مواد غذایی نمایی کامل از صنایع غذا و سلامتی و آخرین پیشرفت ها در این زمینه را ارائه میدهد. رهبران بین المللی در زمینه غذا و نوشیدنی در این رویداد شرکت خواهند کرد تا آخرین راهکارهای خود در زمینه تغذیه را ارائه دهند. وب سایت رسمی نمایشگاه www.figlobal.com/hieurope

نمایشگاه Gulfoodبزرگترین نمایشگاه جهان در زمینه غذا و نوشیدنی میباشد. این رویداد از متخصصان F&B از سراسر جهان در طی ۵ روزنمایشگاه استقبال میکند. این رویداد تجارت F&B را در میان بیش از ۱۲۰ کشور دنیا گسترش داد و میزبان ۵۰۰۰ تامین کننده مواد خام و مواد اولیه را برای نمایش طعم ها و آخرین فناوری ها که آینده غذا و نوشیدنی جهان را شکل میدهند، میباشند.

سایت نمایشگاه : www.gulfood.com

نمایشگاه غذا و نوشیدنی دبی، یک نمایشگاه معتبر جهانی در زمینه محصولات غذایی و انواع آشامیدنی ها می باشد که هر ساله در شهر دبی و در مرکز تجارت جهانی برگزار می شود. شما نیز می توانید به عنوان شرکت کننده و یا حتی بازدید کننده در این نمایشگاه حضور یافته و از مزایا آن بهره مند شوید.

برای صنعت مواد غذایی و آشامیدنی و کسانی که خواهان ارتباط مستقیم با خریداران جهانی هستند، نمایشگاه صنایع غذایی شانگهای برای تحقق اهدافشان بسیار موثر است. این نمایشگاه فرصتی منحصر به فرد برای تامین کنندگان صنایع غذایی است.
سایت نمایشگاهwww.importfoodfair.com :

نمایشگاه بین المللی تخصصی میوه و سبزی آلمان FRUIT LOGISTIC هر ساله در شهر برلین برگزار میگردد. 

وب سایت : www.fruitlogistica.de

نمایشگاه  هفته سبز برلین ، در سال ۱۹۲۶ تاسیس گردید و دوره ۸۴ آن در سال ۲۰۲۰ برگزار می گردد .  هر ساله بیش از ۷۰ وزیر و مدیر از دپارتمان های غذایی سراسر دنیا جهت آگاهی از آخرین دستاوردهای صنایع غذایی ، کشاورزی و باغبانی صنعتی از این نمایشگاه بازدید می کنند.

نمایشگاه هفته سبز برلین که هر ساله در کشور آلمان شهر برلین بر گذار میشود مخاطبان زیادی از سراسر دنیا را به خود جذب میکنن.زمینه کاری نمایشگاه در مورد غذا های کشاورزی و سیفیجات میباشد.نمایشگاه هفته سبز برلین از سال ۱۹۲۶ شروع به فعالیت رسمی خود کرده است که با توجه به قدمت و نحوه برگذاری آن بسیار پر اهمیت شده است.این نمایشگاه را IGW  نیز مینامنند.

نمایشگاه بیوتکنولوژی هانوفر چیزی بیش از شناخت روندهای حال حاضر و آخرین تحولات بیوتکنولوژی را نشان می دهد و در واقع جایگاهی بی نظیر را برای تمامی زمینه های تحقیق فراهم می کند. از انواع مختلف ارائه ها و گفتگو‌ها نهایت استفاده را ببرید، با آخرین یافته های علمی آشنا شوید و از جایگاه جدید و مشارکتی نمایشگاه منفعت ببرید

جشنواره قهوه آمستردام در تاریخ ۱۳ الی ۱۵ مارس ۲۰۲۰ در شهر آمستردام برگزار می گردد.از عرصه پر جنب و جوش و پر تکاپوی قهوه و فرهنگ های نوآورانه اروپا در زمینه قهوه تجلیل می نماید و متخصصین عرصه قهوه، علاقمندان شهرنشین مواد غذایی و کسانی که در صنعت قهوه فعال هستند را گرد هم می آورد. 

نمایشگاه شیرینی و شکلات ISM ، بزرگترین نمایشگاه جهان شیرینی و شکلات در سال ۲۰۲۰ پذیرای  ۱۵۸۲ غرفه گذار و قریب  ۴۰۳۳۱ بازدیدکننده متخصص از ۱۵۱ کشور  در فضایی به وسعت ۱۲۰۰۰۰ مترمربع بود. این نمایشگاه در تاریخ ۰۲ الی ۰۵ فوریه ۲۰۲۰ در شهر کلن برگزار می گردد.

نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو (Vitafoods Europe) رویداد غذا-دارویی جهانی است که جایگاهی مناسب برای کسب و کارها ایجاد می کند تا تجارت های جدیدی را شکل دهند و روابط سودمندی در بازار غذا داروی جهانی و صنایع خوراکی و نوشیدنی کاربردی ایجاد نمایند. نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو با پوشش دادن چهار بخش کلیدی این صنعت ۸۵۰ تولیدگر جهانی مبتکر را دور هم جمع کرده است و ۱۵۶۰۰ تصمیم گیرنده ارشد به دنبال این هستند که ترکیبات غذا دارویی و مواد خام، خدمات و مکمل های غذایی را از حرفه هایی که شما در آن مشغول تولید هستید، بدست آورند. مطمئن باشید که در این رویداد مغتنم جایی را به خود اختصاص خواهید داد تا از بازار رو به رشد غذا دارو بهره مند شوید. تصمیم گیرندگان ارشد بخش های صنایع غذا دارو و مکمل های غذائی به نمایشگاه مواد اولیه صنایع غذایی ژنو می آیند و آماده اند تا به تجارت با شما بپردازند.

نمایشگاه نان و شیرینی چین در سال ۲۰۱۹ و در شهر شانگهای چین برگزار می گردد. رویدادی پیشرو در شیرینی و شیرینی پزی در بازار آسیا و اقیانوسیه است.

سایت نمایشگاه: www.bakerychina.com

نمایشگاه صنایع غذایی کانادا در تاریخ ۳۰ آپریل الی ۰۲ می ۲۰۱۹ در شهر تورنتو برگزار می گردد.
وب سایت نمایشگاه : sialcanada.com

نمایشگاه مواد غذایی اروپا ( FI EUROPE&NI ) یکی از مهم ترین رویداد در صنعت غذا و آشامیدنی در دنیاست که در شهر پاریس و در تاریخ ۰۳ الی ۰۵ دسامبر برگزار می گردد.این نمایشگاه هر دو سال یکبار در بزرگترین شهر اروپا برگزار می گردد.

نمایشگاه CFSE بزرگترین رویداد آسیا در زمینه صید و غذاهای دریایی است که از تاریخ ۳۰ اکتبر لغایت ۰۱ نوامبر ۲۰۱۹ در شهر چینگ دائو برگزار میشود.
سایت رسمی نمایشگاه :chinaseafoodexpo.com 

نمایشگاه تکنولوژی نوشیدنی مونیخ (Drinktec) بزرگترین و مهمترین نمایشگاه تجاری دنیا در حوزه صنایع مواد غذایی مایع و نوشیدنی است. تولیدکنندگان از سراسر دنیا به این نمایشگاه می آیند تا با تامین کنندگان و مشتریان ملاقات کنند.
وب سایت  رسمی نمایشگاه :    www.drinktec.com

نمایشگاه زیتون ازمیر، به عنوان اولین و تنها نمایشگاه زیتون ترکیه، در فضایی بزرگ و نوین در مجتمع نمایشگاهی فاریز میر ( fuar izmir ) شهر ازمیر میزبان تعداد قابل توجهی از تولید کنندگان داخلی و خارجی خواهد ­بود. این نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ برای نهمین بار از ششم تا نهم ماه مارس در بزرگترین، جدیدترین، و مدرن ترین مرکز نمایشگاهی کشور ترکیه برگزار خواهد شد. شهر ازمیر ترکیه به عنوان مکان گردهمایی بسیاری از فعالین حوزه زیتون و روغن زیتون و نهال زیتون، می تواند موقعیت های تجاری و کسب و کاری گسترده و بسیار سودآوری برای علاقه مندان به سرمایه گذاری در صنعت زیتون و روغن زیتون ایجاد کند.

در دوره های گذشته این نمایشگاه ( سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۷ ) که با موفقیت و عملکرد مثبت برگزار شدند، بیش از ۱۱٫۰۰۰ بازدید کننده و ۳۰۰ غرفه فعال حضور داشتند. در این نمایشگاه، علاوه بر محصولات وابسته به زیتون، محصولات لبنی نیز به نمایش گذاشته می شوند. مسئولان برگزاری این نمایشگاه خود را برای میزبانی از ۲۰٫۰۰۰ بازدیدکننده و پانصد غرفه فعال عرضه محصولات مختلف آماده می کنند.

به دلیل تولید حجم قابل توجهی از زیتون ترکیه در اطراف و سواحل دریای اژه، تولید کنندگان و صاحبان صنایع زیادی از این منطقه در نمایشگاه زیتون ازمیر شرکت می کنند و در کنار دیگر فعالان ترکیه ای و خارجی به معرفی محصولات و دست آورد های خود می پردازند. در سال های گذشته بازدید کننده هایی از بیش از سی کشور دنیا مانند ایران، ایتالیا، ،آلمان، چین، اوکراین و … از این نمایشگاه دیدن کردند. تکنولوژی های نوینی همچون دستگاه های جداکننده روغن زیتون، دستگاه های نوین بسته بندی زیتون و… در این نمایشگاه به چشم می خورد. شرکت در نمایشگاه زیتون ازمیر به همه فعالین این حوزه که علاقه مند به توسعه کسب و کار خود هستند و حتی علاقه مندان به زیتون توصیه می شود.

نمایشگاه IBA، نمایشگاهی پیشرو در زمینه نانوایی، شیرینی و تنقلات است . این نمایشگاه جدیدترین و مهم ترین نوآوری ها و تجهیزات در زمینه های ذکر شده را عرضه می کند.این نمایشگاه در تاریخ ۲۳ الی ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ در شهر مونیخ برگزار می گردد.

جشنواره شکلات آمستردام در تاریخ ۲۱ الی ۲۵ فوریه ۲۰۱۸  در آمستردام برگزار می گردد. مکانی است که در آن می توانید با فرآیند ساخت شکلات از تهیه دانه های کاکائو تا آماده سازی قطعات شکلات؛ و طیف گسترده طعم های کاکائو و شکلات خوب آشنا شوید و در حالیکه توسط سازندگان شکلات محبوب خود راهنمایی می شوید، مواد غذایی که در کنار هم سرو می شوند را امتحان کنید.این نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ و در شهر آمستردام برگزار می گردد.

نمایشگاه صنایع غذایی استانبول (WorldFood Istanbul) بزرگترین و موفق‌ترین نمایشگاه خوراکی و نوشیدنی در ترکیه است. 
سایت نمایشگاه: www.worldfood-istanbul.com

نمایشگاه قهوه و ماشین های وندینگ کلن، رویدادی مهم برای این صنعت میباشد که در قلب بازار اورپا واقع شده است. همه بخشهای این صنعت با هدف آشنایی با راهکارهای فروش اتوماتیک، سیستمهای قهوه حرفه ای، قهوه، نوشیدنی های سرد و گرم،اسنک ها و محصولات پرکننده، راهکارهای چندپرداختی، فنجان و خدمات ، یکدیگر را ملاقات میکنند.

نمایشگاه تهیه غذا و خدمات غذایی هامبورگ در تاریخ ۱۳ الی ۱۷ مارس ۲۰۲۰ برگزار می گردد. این نمایشگاه رویدادی لازم برای شرکت برای رستوران داران، تهیه‌کنندگان غذا، برنامه‌ریزان، تاجران، هتل داران، نانوایان و شیرینی‌پزهاست.
وب سایت  رسمی نمایشگاه : www.internorga.com

IFFA، مهمترین نمایشگاه بین المللی در صنعت گوشت میباشد که در شهر فرانکفورت آلمان برگزار میشود. تولیدکنندگان مهم و اصلی از آلمان و کشورهای دیگر، فناوری های نوآورانه خود و راهکارهای گوناگون در همه مقاطع تولید گوشت (کشتار، پردازش، بسته بندی و فروش) ارائه میدهند.

نمایشگاه Alimentaria، رویدادی بین الملی برای غذا، نوشیدنی و خدمات غذایی میباشد که در شهر بارسلونا برگزارمیگردد. این نمایشگاه ویژگی های خاص و متفاوت خود از جمله بین المللی سازی، خلاقیت و… را ایفا می کند.

نمایشگاه sudback آلمان یکی از مهمترین نمایشگاه ها در زمینه قنادی و نانوایی در آلمان میباشد. در این نمایشگاه میتوان آخرین محصولات و فناوری ها دراین صنعت را مشاهده کرد. این نمایشگاه از تاریخ ۳۰ شهریور لغایت ۰۲ مهر ۱۳۹۸ در شهر اشتوتگارت برگزار خواهد گردید.

نمایشگاه صنایع غذایی مسکو نمایشگاه صنایع غذایی روسیه (PRODEXPO) بزرگترین نمایشگاه سالانه تخصصی حوزه مواد غذایی در روسیه و شرق اروپاست. این نمایشگاه به مدت بیش از ۲۰ سال است که پیشرفت و توسعه صنعت داخلی مواد غذایی روسیه را تضمین کرده و از زمان تاسیس خود تا کنون نقش مهمی را در تشویق و پیش بردن صنایع غذایی روسیه بازی کرده است.

نمایشگاه مواد غذایی میلان در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ می ۲۰۲۱ برگزار می گردد.
این نمایشگاه یکی از ایده آل ترین نمایشگاه تجاری جهان در زمینه مواد غذایی می باشد.
وب سایت  رسمی نمایشگاه:  www.tuttofood.it/en

نمایشگاه Intergastra یکی از مهمترین نمایشگاه های بین المللی در اروپا در زمینه صنعت غذا و هتلداری است. این رویداد در مرکز نمایشگاهی اشتوتگارت به مساحت ۱۱۵۰۰۰ متر مربع برگزار میگردد. با حدود ۱۴۰۰ غرفه دار، این رویداد، بزرگترین محل ملاقات در این صنعت در آلمان میباشد. هر دو سال یکبار، تقریبا ۱۰۰۰۰۰ بازدید کننده اطلاعات خود را در زمینه غذا و آشپزخانه، تجهیزات، نوشیدنی،هتل، قهوه و بستنی افزایش میدهند. این نمایشگاه مهم در بخش میزبانی، تازه ترین ها را ارائه میدهد و فرصت های بسیاری را برای تبادل ایده ها میان متخصصان را ایجاد میکند و به افراد شرکت کننده اجازه میدهد تا نگاهی ماورا افق داشته باشند.

CIBUS، نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، رویدادی کلیدی در بخش کشاورزی و غذای ایتالیا محسوب میشود این نمایشگاه از سال ۱۹۸۵ تا کنون، مرجعی برای صنعت غذای ایتالیایی بوده است. این رویداد فرصتی مناسب برای عمده/خرده فروشان مواد غذایی و متخصصان صادرات و واردات در این بخش میباشد. در سال ۲۰۱۴، بیش از ۶۷۰۰۰ بازدیدکننده که در حدود ۱۲۰۰۰ نفر ازآنان از کشورهای خارجی بودند، شرکت کرده بودند.

نمایشگاه نان و شیرینی مسکو تنها نمایشگاه مسکو است که کل تنوع بازار نان و شیرینی پزی روسیه را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه شرایط مناسبی برای حفظ و ایجاد ارتباطات تجاری شما ایجاد می کند. بیش از ۱۵۰۰۰ تصمیم گیرنده ارشد و کارشناس صنعتی و فنی شامل نانوایی سنتی با کیفیت، نانوایی صنعتی، شیرینی پزی، فروشگاه های مواد غذایی، کافی شاپ ها و و طراحان و مجریان مغازه در نمایشگاه نان و شیرینی مسکو دیدار خواهند کرد.
سایت نمایشگاه : www.modernbakery-moscow.com

نمایشگاه مواد غذایی مسکو در تاریخ ۲۴ الی ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ برگزار می گردد.
این نمایشگاه یکی از برجسته ترین نمایشگاه در زمینه نوشیدنی و خوراکی می باشد
سایت نمایشگاه :   www.world-food.ru

نمایشگاه موادغذایی سالیما (SALIMA) ارائه ای کامل از تامین کنندگان خارجی و داخلی غذا، مواد اولیه، نوشیدنی، شیرینی، چای، قهوه و… میباشد. آخرین محصولات این صنعت به بازدیدکنندگان و مشتریان ارائه میشود و آنها میتوانند این تولیدات را تست و قضاوت کنند.

نمایشگاه خدمات غذایی، خرده فروشی، هتل و رستوران در دانمارک FOOD EXPO 2018  در تاریخ ۲۲  الی ۲۴ مارس ۲۰۲۰ برگزار می گردد و یکی از بزرگترین نمایشگاه های خوراکی شمال اروپا می باشد.

وب سایت  رسمی نمایشگاه  www.uk.foodexpo.dk

نمایشگاه صنایع غذایی کلن ( ANUGA FOODTEC ) در تاریخ ۲۳ الی ۲۶ مارس ۲۰۲۱ در شهر کلن برگزار می گردد. این نمایشگاه یکی از مهم ترین نیروی محرکه صنعت مواد غذایی و آشامیدنی در سطح بین الملل است.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
 php shell indir hair transplant in turkey promosyon ajandacosmetic surgery turkey buttock augmentation turkey tempobetpaykasa buttock augmentation in turkey piramit takvimpromosyon usb bellek gastric sleeve turkeypromosyon pormopromosyon metal kalem promosyon usb bellek promosyon ürünleripiramit takvim