اهداف و حوزه فعالیت

صنعت سنج، سامانه سنجش و تحلیل صنعت، معدن و تجارت

صنعت سنج، سامانه ای به منظور ارائه آمار، اطلاعات و تحلیل های جامع و کاربردی برای بهره برداری پژوهشگران و فعالین اقتصادی در رشته فعالیت های صنعتی، معدنی و تجاری است. در این سامانه کلیه رشته فعالیت های صنعتی و معدنی مطابق با الگوی طبقه بندی آیسیک (ISIC)  برای فعالیت های تولیدی و الگوی طبقه بندی HS برای فعالیت های تجاری و بازرگانی دسته بندی شده و اطلاعات، آمار و تحلیل های کاربردی برای آن ها ارائه می گردد. برای آشنایی بیشتر با روش طبقه بندی رشته فعالیت های صنعتی و معدنی اینجا، روش های تحلیل فضای کسب و کار اینجا، آمار و اطلاعات و گزارشات تحلیلی اینجا را ببینید.

 

هدف سنج صنعت در اختیار گذاشتن اطلاعات کاربردی برای تصمیم گیران حوزه صنعت، معدن و تجارت است. از این رو در کنار جمع آوری اخبار و رویدادهای مهم، تحلیل جنبه های مختلف کسب و کار محیط داخل و خارج رشته فعالیت ها و همچنین تدوین گزارش های کاربردی در جهت بهره برداری صاحبان صنایع و تصمیم گیران از دیگر اهداف ما است. بدیهی است با توجه به وسعت و توسعه بیشتر برخی از صنایع در کشور، اولویت صنعت سنج تحلیل صنایع با سهم بالاتر از تولید و تجارت کشور است و این صنایع وزن بیشتری از مطالب صنعت سنج را به خود اختصاص می دهند.

طبقه بندی صنایع در صنعت سنج منطبق بر نظام طبقه بندی آیسیک (ویرایش چهارم) است. این طبقه بندی جمع آوری و تحلیل اطلاعات از مراجع داخلی و خارجی را تسهیل می نماید. با این حال در برخی مواقع به دلیل مشابهت برخی صنایع، تحلیل ها جامعیت بیشتری یافته و چند صنعت را دربرگرفته است.

مجموعه صنعت سنج متشکل از تعدادی از فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی در مدیریت مالی، مهندسی صنایع، روابط بین الملل، اقتصاد و غیره است که با همکاری تعدادی از متخصصین و مجربین صنعت، سعی دارند زمینه هرچه بیشتر نزدیکی مفاهیم علمی به واقعیت های صنعتی را مهیا سازند و مجموعه ای از اطلاعات مفید و کاربردی را جهت بهره برداری صنعتگران و بازرگانان در اختیار گذارند.

نقل مطالب از صنعت سنج، با ذکر منبع مجاز است. لطفا نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در میان بگذارید.

Info@sanatsanj.com

Sanatsanj.com@gmail.com

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
 php shell indir hair transplant in turkey promosyon ajandacosmetic surgery turkey buttock augmentation turkey tempobetpaykasa buttock augmentation in turkey piramit takvimpromosyon usb bellek gastric sleeve turkeypromosyon pormopromosyon metal kalem promosyon usb bellek promosyon ürünleripiramit takvim