انتشار اطلاعات، آمار و گزارش های تحلیلی

از اساسی ترین نیازمندی های بررسی و تحلیل یک پدیده، جمع آوری اطلاعات و آمار مرتبط به منظور بهره برداری در تحلیل ها و تصمیم گیری هاست. جستجو، بررسی و صحه گذاری اطلاعات از منابع گسترده داخلی و خارجی و ارائه هدفمند آن ها، بخشی از خدماتی است که صنعت سنج به منظور ارائه تصویری یکپارچه از فضای فعالیت های صنعت، معدن و تجارت به آن می پردازد. امروزه تصمیم گیری در فضای پیچیده کسب و کار کنونی، نیازمند بررسی جامع جوانب و عوامل اثرگذار بر محیط فعالیت است.

اهمیت گزارش های تحلیلی به اندازه ای است که در سطح دنیا سازمان های تخصصی به پژوهش در این حوزه مشغولند. از جمله این سازمان ها می توان به بیزینس مانیتور، فوربس، اکونومیست، رَند و غیره اشاره کرد. این سازمان ها با بهره گیری از تیم های تخصصی، ضمن ارزیابی فضای کسب و کار رشته فعالیت های صنعتی از منظر اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، زیست محیطی و غیره، گزارش های تحلیلی به منظور شفاف سازی فضای فعلی و آتی فعالیت های اقتصادی منتشر می کنند. در صنعت سنج گزارشات تحلیلی و تخصصی به منظور شفاف سازی فضای تصمیم گیری برای فعالین صنعت، معدن و تجارت ارائه می گردد.

از این رو تلاش می شود ضمن مطالعه اسناد منتشر شده توسط نهادهای داخلی و خارجی و با بهره گیری از مجموعه ای از کارشناسان و متخصصان در حوزه های مختلف، گزارش های تحلیلی و کاربردی در حوزه های صنعت، معدن و تجارت تهیه و منتشر شود. امید است این گزارش ها بتواند در توسعه رشته فعالیت های صنعتی و معدنی از منظر تولید و تجارت مفبد باشد.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
 php shell indir hair transplant in turkey promosyon ajandacosmetic surgery turkey buttock augmentation turkey tempobetpaykasa buttock augmentation in turkey piramit takvimpromosyon usb bellek gastric sleeve turkeypromosyon pormopromosyon metal kalem promosyon usb bellek promosyon ürünleripiramit takvim